SPRZĘGŁO KLIMATYZACJI DENSO AUDI
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
Opis
Audi A4 (16-) (8W, B9) - 2.0 TDI quattro
Dane techniczne
| Odpowiednik | DENSO |
| Liczba PK | 6 |
| Średnica koła ( PK ) | 110 mm |
| Napięcie zasilania | n/d |
| Średnica wewnętrzna łożyska | 35 mm |
| Średnica zewnętrzna łożyska | 52 mm |
| Wysokość / szerokość łożyska | 20 mm |
| Status | Zamiennik |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Newsletter
