SPRZĘGŁO SPRĘŻARKI DENSO
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
Opis
Dane techniczne
| Odpowiednik | DENSO |
| Liczba PK | 9 |
| Średnica koła ( PK ) | 130 mm |
| Napięcie zasilania | 12V |
| Średnica wewnętrzna łożyska | 35 mm |
| Średnica zewnętrzna łożyska | 52 mm |
| Wysokość / szerokość łożyska | 22 mm |
| Status | Zamiennik |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Newsletter
