SPRZĘGŁO KLIMATYZACJI VISTEON FORD / MAZDA
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
Opis
1715092 / 1715093 / 5329259 / 5329259 / AB39-19D629-AA / AB39-19D629-BB / AB39-19D629-BC / UC9M-19D629-BB
Dane techniczne
| Odpowiednik | VISTEON |
| Liczba PK | 7 |
| Średnica koła ( PK ) | 109 mm |
| Napięcie zasilania | 12V |
| Średnica wewnętrzna łożyska | 30 mm |
| Średnica zewnętrzna łożyska | 52 mm |
| Wysokość / szerokość łożyska | 22 mm |
| Status | Zamiennik |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Newsletter
