SPRZĘGŁO SPRĘŻARKI FORD / VOLVO
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
Opis
- FORD - FOCUS C-MAX (03-10) - 1.6 TI-VCT DURATEC
- FORD - FOCUS II (05-11) - 1.6 16V ZETEC
- FORD - FOCUS II (05-11) - 1.6 TI ZETEC
- FORD - FOCUS II (05-11) - ST 2.5 T5
- FORD - KUGA I (08-) - 2.5 T5
- VOLVO - C30 (06-13) - 2.4 D5
- VOLVO - C30 (06-13) - 2.4 I
- VOLVO - C70 (06-13) - 2.4
- VOLVO - C70 (06-13) - 2.4 D5
- VOLVO - C70 (06-13) - 2.4 I
- VOLVO - C70 (06-13) - 2.5 T5
- VOLVO - S40 (04-12) - 2.4 20V
- VOLVO - S40 (04-12) - 2.5 T5
- VOLVO - V50 (04-12) - 2.4
- VOLVO - V50 (04-12) - 2.4 D5
- VOLVO - V50 (04-12) - 2.5 T5
Dane techniczne
| Odpowiednik | ZEXEL / VALEO |
| Liczba PK | 5 + 5 |
| Średnica koła ( PK ) | 119 / 125 mm |
| Napięcie zasilania | 12V |
| Średnica wewnętrzna łożyska | 35 mm |
| Średnica zewnętrzna łożyska | 55 mm |
| Wysokość / szerokość łożyska | 20 mm |
| Wysokość / szerokość *D | n/d |
| Status | Zamiennik |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Newsletter
