SPRZĘGŁO SPRĘŻARKI ZEXEL / VALEO TM21
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
Opis
- AGREGATY CHŁODNICZE
- AUTOBUSY
- MASZYNY BUDOWLANE
- MASZYNY ROLNICZE
- UNIWERSALNE
Dane techniczne
| Odpowiednik | ZEXEL / VALEO |
| Liczba PK | 8 |
| Średnica koła ( PK ) | 138 mm |
| Napięcie zasilania | 12V |
| Średnica wewnętrzna łożyska | 35 mm |
| Średnica zewnętrzna łożyska | 55 mm |
| Wysokość / szerokość łożyska | 20 mm |
| Status | Zamiennik |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Newsletter
