ELEKTROMAGNES / CEWKA SANDEN
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
Opis
Dane techniczne
| Odpowiednik | SANDEN |
| Napięcie zasilania | 12V |
| Średnica zewnętrzna | 96 mm |
| Średnica wewnętrzna | 61 mm |
| Średnica osadzenia | 45 mm |
| Wysokość / szerokość | 27 mm |
| Ustawienie h | 09:00 |
| Status | Zamiennik |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Newsletter
