ELEKTROMAGNES / CEWKA VISTEON
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
Opis
Dane techniczne
| Odpowiednik | VISTEON |
| Napięcie zasilania | 12V |
| Średnica zewnętrzna | 97 mm |
| Średnica wewnętrzna | 64 mm |
| Średnica osadzenia | 45 mm |
| Wysokość / szerokość | 31,5 mm |
| Ustawienie h | 12:00 |
| Status | Zamiennik |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Newsletter
