SPRZĘGŁO SPRĘŻARKI DENSO
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
Opis
KOMPLETNE SPRZĘGŁO (KOŁO PASOWE) SPRĘŻARKI KLIMATYZACJI
Dedykowane:
DENSO 10S15C / 10S17C
Zastosowanie:
CATERPILLAR EXCAVATOR - 300 BL SERIES
CATERPILLAR EXCAVATOR - 320 DL SERIES
Numery OEM sprężarek:
176-1895 / 201-3879 / 231-6984 / 245-7781 / 259-7244 / 447180-8270 / 447220-3845 / 447220-3846 / 447220-3847 / 447220-3848 / DCP99803 / DCP99807
Dane techniczne
| Odpowiednik | DENSO |
| Liczba PK | 1 |
| Średnica koła ( PK ) | 135 mm |
| Napięcie zasilania | 24V |
| Średnica wewnętrzna łożyska | 30 mm |
| Średnica zewnętrzna łożyska | 52 mm |
| Wysokość / szerokość łożyska | 22 mm |
| Status | Zamiennik |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Newsletter
