SPRZĘGŁO KLIMATYZACJI HYUNDAI SANTA FE / TRAJET
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
Opis
KOMPLETNE SPRZĘGŁO (KOŁO PASOWE) SPRĘŻARKI KLIMATYZACJI
Dane techniczne
| Odpowiednik | HALLA HCC |
| Liczba PK | 5 |
| Średnica koła ( PK ) | 123 mm |
| Napięcie zasilania | 12V |
| Średnica wewnętrzna łożyska | 30 mm |
| Średnica zewnętrzna łożyska | 55 mm |
| Wysokość / szerokość łożyska | 23 mm |
| Status | Zamiennik |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Newsletter
