SPRZĘGŁO KLIMATYZACJI HALLA HCC MAZDA
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
Opis
F500-JUBBA-01 / F500-JUBBA-04 / F500-JUBBA-05 / F500-JUBBA-06 / F500-JUBBA-07 / JUBBA-01 / JUBBA-04 / JUBBA-05 / JUBBA-06 / JUBBA-07 / KD45 / KD45-61-450
Dane techniczne
| Odpowiednik | MAZDA |
| Liczba PK | 6 |
| Średnica koła ( PK ) | 110 mm |
| Napięcie zasilania | 12V |
| Średnica wewnętrzna łożyska | 30 mm |
| Średnica zewnętrzna łożyska | 52 mm |
| Wysokość / szerokość łożyska | 22 mm |
| Status | Zamiennik |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Newsletter
