ELEKTROMAGNES / CEWKA SANDEN
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
Opis
Dane techniczne
| Odpowiednik | SANDEN |
| Napięcie zasilania | 24V |
| Średnica zewnętrzna | 113 mm |
| Średnica wewnętrzna | 72 mm |
| Średnica osadzenia | 45 mm |
| Wysokość / szerokość | 33 mm |
| Ustawienie h | 05:30 |
| Status | Zamiennik |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Newsletter
