SPRZĘGŁO SPRĘŻARKI FORD FS/FX
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
Opis
16BYU-19D629-AA / 1S7H-19D629-EA / 4S71-19D629-AA / 6S71-19D629-AA / 6S71-19D629-AB / 94BW-19D629-AC / 94BW-19D629-AD / 94BW-19D629-AE / 94BW-19D629-BA / 96BW-19D629-BA / EC05 / EC05-61-45Z / F3DH-19D649-CA / R21BYU-19D629-AA / R94BW-19D629-AC / R94BW-19D629-AD / R94BW-19D629-AE / R94BW-19D629-BA / R96BW-19D629-BA / XS7H-19D629-AB / XS7H-19D629-AC / YL8H-19D629-CB / 1018497 / 1035431 / 1038989 / 1308989 / 1406034 / 1433151 / 1440188 / 1440714 / 3649381 / 4054452 / 4660554 / 4681621 / 4759887 / 5003996 / 6997607 / 7058036
Dane techniczne
| Odpowiednik | FORD FS / FX / SCROLL |
| Liczba PK | 6 |
| Średnica koła ( PK ) | 127 mm |
| Napięcie zasilania | 12V |
| Średnica wewnętrzna łożyska | 30 mm |
| Średnica zewnętrzna łożyska | 55 mm |
| Wysokość / szerokość łożyska | 23 mm |
| Status | Zamiennik |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Newsletter
